Teknik Yapı Kimin?

Nazmi Durbakayım aslen nereli?

1950 İstanbul doğumludur. Zihni Paşa İlkokulundan mezun olduktan sonra sırası ile Marmara Koleji ve Haydarpaşa Lisesi’nde öğrenim görmüştür. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü 1973 mezunudur.

Teknik Yapı ne demek?

Teknik Yapı Projesi nedir? Teknik yapı projeleri, bir binanın tasarım projesine uygulanan teknolojilerin detaylandırıldığı uygulamalardır. İnşaat teknolojilerinin tasarım sürecine entegre edilmesinde kullanılan teknikler ve uzmanlıklar, teknik yapı projesini oluşturmak için gereken becerilerdir.

Nazmi Durbakayım kaç yaşında?

Nazmi Durbakayım İNDER Yönetim Kurulu Başkanıdır. 67 yaşında olan Nazmi Durbakayım, 1950 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Teknik Yapı Yücel Park nerede?

Kartal’ın merkezinde, yeşillikler içinde hayata geçirilen YücelPark, sizleri özlediğiniz huzurlu yaşamın en yeni haliyle buluşturuyor.

Yücel Park ne zaman teslim?

Daire Sayısı 825. Daire m² Aralıkları 53 – 153 m² Proje Başlangıç 2018 1. Teslim Tarihi Aralık 2020.

Ege Yapı nasıl bir firma?

Taahhüt ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren, 35 yıllık bilgi birikiminin ve deneyimin güçlü sinerjisini bir araya getiren Ege Yapı, ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Böylece EgeYapı ‘nın toplam inşaat alanı 2.000.000 m² üzerine çıkmaktadır.

Uplife Kadıköy ne zaman teslim?

Daire Sayısı 830. Daire m² Aralıkları 56 – 129 m² Proje Başlangıç Ocak 2017. Teslim Tarihi Ekim 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *