Yapı Kredi Play Kart Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Play kart ücreti var mı?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kart nedir?

Play kart sahipleri World’ün tüm özellik ve kampanyalarından yararlanabilmelerinin yanı sıra, tüm alışverişlerinden puan kazanırlar.Ayrıca Play kart sahipleri, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar, Play harçlık, concierge hizmetlerine kadar gençlerin yaşam tarzına uygun birçok

Play kart kaç yaş?

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

You might be interested:  FAQ: Yapı Kredi Sms Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Play ogrenci karti nedir?

Play Kart 24 yaşından daha küçük gençler için özellikle öğrenciler için Yapı Kredi Bankası tarafından tasarlanan ve kullanıma sunulan bir karttır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır. Play kart gençler için kullanımı oldukça avantajlı bir kredi kartıdır.

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Öğrenci kredi kartı nasıl çıkartılır?

Öğrenci Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılabilir? Öğrenci kredi kartlarına bankaların şubelerinden, internet sitelerinden, kredi kartı karşılaştırma sitelerinden veya telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılabilir.

Yapı Kredi TL kart ne işe yarar?

TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play kartı kaç TL?

Google Play kodu 25 TL.

Play nakit nedir?

Ön ödemeli bir kart olan Play Nakit ile kartına yüklediğin kadar tutarı alışverişlerinde, internet harcamalarında, oyun oynarken yapman gereken ödemelerde, fatura ödemelerinde, GSM TL/Paket yüklemelerinde kullanabilirsin, ön ödemeli kartların arasında para transferi yapabilir ve ATM’lerden para çekebilirsin.

Yapı Kredi Play TLcard nasıl alınır?

Play TLcard nasıl alınır? Play TLcard ‘ın avantajlarından yararlanmak isteyen 24 yaşın altında ve öğrenci olan müşterilerimiz, Play TLcard alabilmek için öğrenci belgesi ve kimlik belgesiyle birlikte şubelerimize gelerek, Play TLcard Başvuru Formu’nu doldurmalıdırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *