Yapı Kredi Play Kart Ne Işe Yarar?

Yapı Kredi Play ücretli mi?

Öğrenci belgesi ile başvuran üniversite öğrencileri, yıllık üyelik ücreti ödemeden Play kartın tüm fırsatlarından yararlanabiliyor. Dilediklerinde Play Harçlık ile iki güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekerek anlaşmalı World üye İşyerlerinden yapacakları alışverişlerde puan kazanıyor.

Yapı Kredi Play Kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinde cep telefonunu Play TLcard olarak kullanabilir, kartının yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsin. 350 TL ve altındaki işlemlerini şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerini ise yalnızca

Play kart kaç yaş?

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Play kart aidatı var mı?

Play kredi kartı ya da Play TLcard sahibiysen ve 18-24 yaş arasındaysan sana özel bankacılık fırsatları ile; Hesap işletim ücreti ödemen gerekmez. Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapacağın EFT ve Havalelere ücret ödemezsin. Hesabına gönderilen havalelerden, döviz havaleleri dahil ücret alınmaz.

Play öğrenci kredi kartı nedir?

Yapı Kredi ‘nin öğrenci için kredi kartının ismi Play Kart ‘tır. Yapı Kredi gençleri bir araya getiren bir kredi kartını sunmaktadır. Bu kart da Yapı Kredi Play Kart ‘tır. Play Kart öğrencilerin başvurabileceği özel bir karttır.

You might be interested:  FAQ: En Yakın Yapı Kredi Nerede?

YKB Play nedir?

Play kart bütün gençleri bir araya getiren ve sadece onlara özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Google Play kartı kaç TL?

Google Play kodu 25 TL.

Yapı Kredi Play Kart taksit yapıyor mu?

Peşin harcamalarınız için Harcama Taksitlendir, World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden 2 veya 3 taksit olarak gerçekleştirilmektedir. SMS ile yapılan taksitlendirmelerde taksit sayısı ve faiz oranı SMS detayında belirtilmektedir.

Yapı Kredi Play Kart nakit avans nasıl çekilir?

Yapı Kredi Mobil’den QR Kod ile Nakit & Taksitli Nakit Avans İlk ekranda para çekmek istediğin “Para Çek” sekmesinde “Hesap veya Kredi Kartı” seçiniz alanında “ Kredi Kartı” sekmesine geçerek para çekmek istediğin kredi kartını seç. Kredi kartı seçimini yaptıktan sonra, aynı ekranda para çekmek istediğin tutarı seç.

Yapı Kredi temassız limit ne kadar?

Temassız işlemlerinde kullanabileceğin toplam limit sahip olduğun her Temassız Özellik’li kart için 350 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağın her şifreli alışveriş sonrası, Temassız Özellik limitin tekrar 350 TL olarak güncellenecektir.

Play kart kimler alabilir?

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Yapı Kredi Play karta kefilsiz olarak başvurabilir.

Yapı Kredi Play Dijital kart nedir?

Dijital kart ile internet ortamında çok daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ni kullanarak kartınızdan dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak dijital kart limitinizi kendiniz belirlersiniz.

Yapı Kredi Play TLcard nasıl alınır?

Play TLcard nasıl alınır? Play TLcard ‘ın avantajlarından yararlanmak isteyen 24 yaşın altında ve öğrenci olan müşterilerimiz, Play TLcard alabilmek için öğrenci belgesi ve kimlik belgesiyle birlikte şubelerimize gelerek, Play TLcard Başvuru Formu’nu doldurmalıdırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *