Yapı Kredi Tl Kart Ne Işe Yarar?

Yapı Kredi TL Card nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil ve World Mobil ile alışverişlerinizde cep telefonunuzu TLcard olarak kullanabilir, kartınızın yanınızda olmasına gerek kalmadan cep telefonunuzu POS cihazına yaklaştırarak kolayca ödeme yapabilirsiniz. 350 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek duymadan, 350 TL üzeri işlemlerinizi ise

Yapı Kredi banka kartına hesap bağlama nedir?

Kredi kartınıza hesabınızı bağlayarak; Vadesiz hesabınızdan kredi kartınıza ödeme yapabilir. Hesabınızdan para çekip, hesabınıza para yatırabilir. Havale ve eft gibi daha birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Visa TLcard nedir?

TLcard, hayatınızı kolaylaştıran banka kartınızdır. Üstelik sizleri temastan uzak tutmak için artık TLcard ‘larınız da Temassız Özellikli! Temassız TLcard ile alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor.

Yapı Kredi Platinum TL kart kredi kartı mı?

Platinum TLcard – Banka Kartı | Yapı Kredi TLcard.

Yapı Kredi TLcard kredi kartı mı?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Siyasi Yapı Ne Demek?

Yapı Kredi temassız kart nasıl kullanılır?

Yapı Kredi Mobil’e Kredi Kartı ile temassız giriş yapabilmek için, Yapı Kredi asıl kredi kartınızı telefonunuzun arkasında bulunan NFC okuyucusu alanına okutmanız gerekmektedir. Bu işlem NFC özelliği olan Android cihazlarla ve temassız özellikli Yapı Kredi bireysel asıl kredi kartları ile yapılabilmektedir.

Yapı Kredi kredi kartım nerede?

Akıllı Takip sayesinde, Bireysel İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi veya Kredi Kartı başvurularınızın durumunu, yapikredi.com.tr’ye tıklayarak internet şubemiz üzerinden, Başvurular ve Krediler menüsü altından Başvuru İzleme bölümüne tıklayarak yada 4407’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı nasıl açılır?

Tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ile Yapı Kredi bireysel banka kartlarınızın internetten alışveriş yetkilerini açmak için SMS ile AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Visa TL card ne demek?

TLcard; hayatınızı kolaylaştıran banka kartınızdır. TLcard ile, vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilir, alışverişlerinizden puan kazanabilir, nakit çekebilir ve bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız kredi kartı nasıl anlaşılır?

Temassız ödeme özelliği bulunan kredi kartlarında, ses dalgasına benzeyen dört çizgili bir sembol bulunur ve bu sembol Wi-Fi sembolüne benzer. Temassız özelliğini kullanarak ödeme yapılabilmesi için kartın en az 4 cm pos cihazına yaklaştırılması gerekir.

Banka kartında temassız var mı?

Yurtiçinde tüm POS ve ATM’lerde, yurtdışında da VISA ve MasterCard logolu ATM ve POS’larda Bankkart ile işlem yapabilirsiniz. Temassız amblemi olan MasterCard / Visa / TROY ödeme noktalarında; Temassız işlemlerinizi, 350 TL’ye kadar şifresiz, 350 TL ve üstü için şifreli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

YKB Platinum Kart nedir?

Platinum TLcard ile, tüm World Üye İşyerleri’nde yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanların yanı sıra, kartınıza özel seçkin otel ve restoranlarda indirim ayrıcalıklarına sahip olurken; asistans, concierge gibi bir çok özel hizmetlerden faydalanırsınız.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Platinum kart ne demek?

Bankkart Platinum kartınızın Banka kartı tarafı ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır. Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerinizi kartınız için oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz.

Eko kart nedir?

World Eko kartınıza ücretsiz olarak tanımlanmış temassız özellik sayesinde 120 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca World Eko kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *